#1 2010-03-23 18:40:49

Bosski

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 24
Punktów :   
Organizacja: Akatsuki
Klan: Shinigami

Zaklęcia Quincy

Każdy może dodawać swoje propozycje. Wystarczy dać je najpierw mi.
Koszt oznacza ilość wymaganych srebrnych rurek. Jeżeli po liczbie jest "+", oznacza to że od tej liczby, do nieskończonej ilości rurek można przeznaczyć na czar.


Gritz
Inkantacja: Srebrny pręt uderza o pięciopalczaste, kamienne podłoże - Pięciokrotne Podtrzymujące Ramy!


Gritz!
Opis: Wyrzucone, w stronę przeciwnika, srebrne rurki, tworzą pentagonalne więzienie z krzyżem Quincy. Odpowiada wielkości jednego człowieka.
Koszt: 5


Heizen
Inkantacja: Bitewna formacjo z powietrza. Proszę, przyjmij ten święty kielich! Heizen!
Opis: Technika ta, po wyrzuceniu srebrnych rurek i wypowiedzeniu inkantacji, wytwarza stworzony z reiatsu prostokątny pocisk, mogący rozerwać lub zmiażdżyć przeciwnika.
Koszt: 1-4


Seijin Oshi
Inkantacja: Ty, który możesz tworzyć i niszczyć, jedyny, odepchnij ode mnie zło!
Opis: Za pomocą jednej rurki, jesteśmy w stanie stworzyć pewnego rodzaju aurę, która odpycha wszystko od siebie, powiększając się do rozmiarów kuli o średnicy 2m.
Koszt: 1


Sejin Shuuren
Inkantacja: O ty, który potrafisz pokonać zło od środka, bez narzędzi, wywierć mego wroga!
Opis: Za pomocą rurek, możemy stworzyć eteryczne wiertła, które wiercą na głębokość metra, zaczynając od końca rurki. Wiertło ma szerokość 10cm.
Koszt: 1+


Sejin Kabe
Inkantacja: Pomóż mi zamknąć się przed wszystkim złym, ochroń mnie!
Opis: Tworzymy ścianę z energii. Jest nie do spenetrowania przez praktycznie nikogo. Im więcej rurek się na nią zużyje, tym bariera jest mocniejsza. Ściana jest kwadratem 2x2 metry, przepuszcza tylko to, z czym się styka przy tworzeniu(robiona gdy przeciwnik atakuje, np. złapie jego rękę, gdy ten będzie miał ją w zasięgu)
Koszt: 3+


Sprenger
Inkantacja: <brak>
Opis: Do techniki użytkownik potrzebuje 5 Seele Schneider'ów. Po wbiciu ich w ziemię - tak, aby mogły utworzyć pięciokąt - przeciwnik musi się znaleźć pomiędzy nimi. Wtedy jest unieruchamiany przez Reiryoku Quinciego. Następnie po wykorzystaniu srebrnej rurki - poprzez "udekorowanie" jednej z rękojeści płynną zawartością - Seele Schneider'y posyłają swoje reiatsu ku środkowi - do wroga -, powodując potężną eksplozję w jego obrębie. Technika ta, jest niepraktyczna przy walce 1 vs 1, gdyż do jej przygotowania potrzebny jest czas i swoboda ruchu. Niezastąpiona okazuje się pomoc sojusznika.
Koszt: 1


Wolke
Inkantacja: Kielich nachylony ku Zachodowi - Szmaragdowy Graal! Wolke!
Opis: Technika wytwarza ładunek energii, który może zostać użyty, nie tylko do ofensywy, ale i do, np. złagodzenia skutków upadku.
Koszt: 1-6


Warrior Republic
                          Wacu Here xD ADM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nl2-godmt2.pun.pl www.jaroslawskiots.pun.pl www.polskimaxserwer.pun.pl www.amibl.pun.pl www.virtual-swiat.pun.pl